SZYBKA ŚCIEŻKA INWESTORA

Zacznij zarabiać na giełdzie otrzymując CO TYDZIEŃ RAPORT NAJLEPSZYCH SPÓŁEK oraz poznając TYLKO najważniejsze techniki, dające przewagę nad 92,4% inwestorów.

A otrzymasz szkolenie oraz raport z najlepszymi spółkami.

Poznaj strategię, która daje średnio 72,5% szansy na zysk
[Na podstawie wyników od 2016 roku]

NIE INWESTUJ, JEŚLI NIE ZNASZ JESZCZE TYCH KROKÓW

Drogi czytelniku,

Za chwilę na tej stronie będziesz mieć szansę wejść w posiadanie wiedzy, którą stosują najlepsi inwestorzy (wiedza zdobyta w USA, którą nie wszyscy znają nawet na Wall Street).

Ale to ledwie początek, bo co tydzień otrzymasz także podane na tacy wprost na swój email spółki jakie przeszły sito naszych poniedziałkowych analiz.

Tego jeszcze nie było!

Pozwala to zarabiać na giełdzie jedynie poprzez szybką, komputerową analizę rynku, sektora, ceny,  wybranych wskaźników i fundamentów spółki. – nie interesują Cię wiadomości ze świata, ani żadne mozolne analizy. 

Co za tym idzie?

Czas, który będziesz poświęcać na inwestowanie to zaledwie 1h, a zyski, jakie możesz wygenerować, to nawet 10-30% rocznie…

I to bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Tak, zdarzają się może trudne lata, że zarobisz ledwie kilka procent, ale trafisz też na takie w których możesz przekroczyć nawet 50% [case study uczestników]

Jeśli zastosujesz reguły, które Tobie podamy, strata jest bardzo trudna do osiągnięcia, to z powodu wielu “wentyli” bezpieczeństwa.

Czytaj dalej, albowiem widzisz tą propozycję po raz pierwszy w życiu.

Nazywam się Paweł Zakrzewski i już od 11 lat inwestuję na giełdzie, głównie USA (potężny rynek, którego wartość wynosi już 26,4 bliliona dolarów.

Giełdą zainteresowałem się po raz pierwszy, gdy po studiach we Francji i Argentynie trafiłem na 5 lat do USA, pracując dla firmy Harmonic Inc notowanej na Nasdaq. Jako pracownik otrzymałem właśnie akcje tej spółki (w USA to normalnie, 55% amerykanów posiada akcje spółek).

 

 

Ale zarabiając amerykańską pensję miałem także oszczędności, które również postanowiłem zainwestować na giełdzie… Bo w końcu przecież “rynki długoterminowo rosną”.

Patrząc na wykres S&P można się z tym zgodzić, jednakże po drodze trafiają się korekty… Niestety trafiłem źle i łącznie straciłem 78% kapitału z którym “próbowałem na żywioł”, czyli kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Konkrety – jak możesz na tym zarobić?

Normalny czas nauki w Akademii AmiInwestor (głównej mojej Akademii) to 3-6 miesięcy.

W wielu przypadkach ten okres może być zbyt długi, jak np. teraz, kiedy trwa boooom na spółkach biotechnologicznych i farmaceutycznych.

Wychodzę jednak z pomocną dłonią do inwestorów, którzy chcieliby zacząć zarabiać jak najszybciej.

Wybrałem najważniejsze lekcje z Akademii, żeby maksymalnie skrócić czas Twojej nauki do takiego stopnia, byś mógł zacząć jak najszybciej sukcesywnie inwestować.

Przygotowałem… TOP 1% AmiFortune Club!

Teraz w limitowanej edycji, zawierającej spółki 5G. 

Co otrzymasz w TOP 1% AmiFortune Club?

Co tydzień otrzymasz na swoją skrzynkę mailową spółki, jakie analizowaliśmy na cotygodniowym spotkaniu analitycznym.

Będą na nich zaznaczone kluczowe poziomy. Oto przykład:

Przed:

Trzy miesiące później (to realny przykład jakich jest wiele):

Dowiesz się dzięki trendomierzowi rynku, czy obecnie w ogóle warto być na rynku, czy z niego wyjść.

Pamiętaj, światło zielone trendomierza wskazuje na statystyczną przewagę byków na rynku, natomiast światło czerwone wskazywałoby przewagę niedźwiedzi, zalecenie opuszczenia rynku lub znacznego ograniczenia aktywności.

Opcjonalnie otrzymasz także analizę rynku KRYPTOWALUT, Sektorów rynku USA i spółek na rynku Polskim.

Lista Sektorów, które obecnie znajdują się w najsilniejszym trendzie:

OTRZYMASZ TAKŻE SZKOLENIE, DZIĘKI KTÓREMU BĘDZIESZ POTRAFIŁ WYKORZYSTAĆ RAPORT

Przygotowałem 6 modułów (łącznie 22 lekcje), jest to absolutnie skondensowana wiedza, która przyspieszy Twoją drogę do rozpoczęcia inwestowania na giełdzie.

Do tego otrzymasz COTYGODNIOWY RAPORT w postaci PDF na swój mail.

Oto, co znajdziesz w każdym module:

Moduł 1: 

Moduł 2: 

Moduł 3: 

Moduł 4: 

Moduł 5: 

Moduł 6: 

Łącznie jest to 5h 24min nagrań wiedzy oraz mojego 11-letniego doświadczenia. Albowiem jak widzisz nie tylko jestem praktykiem i sam od wielu lat inwestuję na giełdzie, ale prowadząc kilkaset osób widzę, co daje najszybsze efekty i gdzie są najczęstsze błędy.

Ale też rozumiem Twoje obawy, co do giełdy!

Możesz sobie nadal myśleć, że to bardzo ryzykowne. Oczywiście, jest. Ale jeśli jesteś samoukiem i sam zaczynasz inwestować, nie mając o tym zielonego pojęcia.

Dlatego też chcę Cię tego nauczyć, żebyś nie popełniał moich błędów, które kosztowały mnie kilkadziesiąt tysięcy… Albowiem jesteś moim czytelnikiem, który w jakimś stopniu mi zaufał, kliknął, podał swojego maila i odbiera ode mnie wiadomości, za co serdecznie Ci dziękuję 😉

NIC NIE RYZYKUJESZ – DOŁĄCZ NA PRÓBĘ NA 7 DNI

Takiej opcji jeszcze nie było.

Wiem, że nawet jeśli daję gwarancję zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia, to i tak wiele osób podchodzi z dystansem i obawia się spróbować.

Jako, że jestem pewien wysokiej jakości tego szkolenia i chcę, aby jak najwięcej osób miało pozytywne skojarzenia z giełdą, daję możliwość dołączenia do TOP 1% AmiFortune Club za symboliczną złotówkę.

Jeśli nie spodobają Ci się raporty oraz szkolenie, nie będziesz musiał kontynuować abonamentu.

Jednakże w ciągu tych 7 dni możesz przeżyć przygodę życia, przerobić nawet całe szkolenie i otrzymać 2 raporty z najlepszymi spółkami, a także poznać super inwestorów w naszej zamkniętej grupie.

Nie skorzystać z tej propozycji to jak przejść obok okazji, która może się nigdy nie powtórzyć.

PRZEJDŹMY ZATEM DO SEDNA

Otrzymasz COTYGODNIOWY RAPORT + SZKOLENIE.

Szkolenie które zawiera najważniejsze lekcje odnośnie inwestowania. Nie znajdziesz tu jednak ponad połowy lekcji, który zawiera nasz główny program AmiInwestor.

Postanowiłem wyciąć część, gdzie poznajesz nasze oprogramowanie AmiBroker – nie będziesz korzystać z żadnego programu. Ale za to nauczysz się analizować spółki patrząc na wykres.

W tym szkoleniu nie otrzymasz:

 • dostępu do spotkań analitycznych, gdzie co tydzień spotykamy się i analizujemy wybrane spółki oraz sytuację na rynku, przez co członkowie czują dużo większe bezpieczeństwo – byłoby nas za dużo, a ludzie zadają różne pytania i komentują!- dostępu do spotkań wdrożeniowych (nauka korzystania z oprogramowania itd) – jak wyżej
 • części o giełdzie polskiej, ani narzędzi dotyczących tego rynku
 • narzędzi softwarowych w języku AFL: np. systemów transakcyjnych, trendomierzy rynku i skanerów akcji
 • konsultacji 1 na 1 (30 min w miesiącu sam na sam przez Skype)
 • nie pokazuję tu, jak doczytywać dane do giełdy polskiej oraz USA
 • nie nauczysz się, jak za pomocą AmiBrokera w kilka sekund wybierać najlepsze spółki
 • części o programowaniu AFL, czyli jak tworzyć własne formuły usprawniające inwestowanie
 • dostępu do grupy na Facebooku
 • nie udostępniam części o kryptowalutach

Powyższe bonusy są zawarte w pełnej wersji AmiInwestora, ale wersja ta kosztuje w najtańszym pakiecie 500 zł miesięcznie przez 24/mc zawierając umowę (łącznie 12000 zł).

Teraz masz możliwość dołączyć do Top 1% AmiFortune Club, w którym otrzymasz wszystkie potrzebne lekcje, żeby rozpocząć inwestować, a co najważniejsze short-listę spółek w pliku pdf po spotkaniu analitycznym.

Ale bez bonusów zawartych powyżej.

Myślę, że jest to uczciwe rozwiązanie. Nie każdy chce od razu wiązać się z nami za 500 zł miesięcznie przez 24 miesiące podpisując umowę i niewiele wiedząc o inwestowaniu.

Dlatego teraz za jedyne 1 zł na 7 dni bez zobowiązań czasowych możesz rozpocząć kurs, który bardzo dobrze przygotuje Cię do zarabiania na giełdzie bez podpisywania umowy.

Uzyskasz bardzo skondensowany kurs, który pomimo że tak powiem “okrojonej” wersji pokaże Ci, w jaki sposób zarabia się na giełdzie, a także listę spółek “na tacy”.

Jeśli przekonasz się do zarabiania na giełdzie, będziesz chciał poszerzać swoją wiedzę i dołączyć do naszej Społeczności Inwestorów, będziemy mogli zrobić Upgrade Twojego pakietu, czyli będziesz mógł dołączyć do pełnej wersji AmiInwestor.

Myślę, że jest to bardzo uczciwe rozwiązanie dla wszystkich, zgodzisz się?

SPÓJRZ NA REALNE WYNIKI CHOCIAŻBY JACKA (22,89% W ROK)

PONIŻEJ WIDEO Z JACKIEM

A tak sobie rozmawiamy podczas poniedziałkowych analiz:

Jak widzisz jest tego sporo, a mogłoby być jeszcze więcej!  Jednak większość osób woli zachować anonimowość, ponieważ inwestują dziesiątki, a nawet setki tysięcy… Oczywiście dolarów!

Zarabiamy średnio 10-30% rocznie na zwykłych akcjach, ale czasami zdarzają się okazje na innych rynkach i sektorach, kiedy generujemy dużo więcej:

 • końcówka 2017 roku – inwestycja w spółki produkujące leki z marihuany, okazja jak na kryptowalutach, wiele spółek porobiło po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy procent! 
 • rok 2018 rokiem bessy na kryptowlautach – stosując zasady analizy technicznej, o których Ci właśnie mówię zarobiliśmy 100% na BTC w pierwszej połowie roku i 100% na XRP w drugiej połowie roku
 • początek 2019 – super okazja na GPW, w którą już mało kto wierzył w tym czasie – nasi członkowie wygenerowali w kilka tygodni kilkadziesiąt, a co niektórzy nawet ponad 100%!
 • wiosna 2019 i kolejne wejście w kryptowaluty – jak na razie zarobione ponad 100%
 • obecnie spółki związane z 5G

Tak, to naprawdę bardzo duże zyski. 

Ale ochłoń… Ponieważ takie okazje nie trafiają się zawsze. Skupiamy się na tym, żeby zarabiać regularnie na plusie, chwaląc się pod koniec roku zyskiem na poziomie 10-30%. Choć jak widzisz, bardzo często może to być więcej.

Tyle zarabiają najlepsze fundusze inwestycyjne na świecie jak Berkshire Hathaway, którego CEO jest Warren Buffett.

My mamy o tyle łatwiej, że małym kapitałem znacznie łatwiej zarządzać i możemy inwestować także w mniejsze, dynamicznie rosnące spółki.

Jesteśmy po prostu znacznie bardziej mobilni, tak jak małym dronem łatwiej i szybciej dotrzeć w pewne miejsca, niż wielkiej lokomotywie parowej.

TO JEST MOMENT TWOJEJ DECYZJI

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Powiesz: „Jak już uzbieram…to”, albo „Jak już będę miał czas to…”. Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągnąłeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu. Może będziesz miał gotówkę i czas, ale nie będziesz miał żadnej wiedzy i doświadczenia.

Tymczasem kurs będzie na pewno droższy lub nawet nie będzie go wcale.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami, a następnie wdrożysz metody, które tylko w ostatnich kilku latach pomogły wygenerować setkom osób wysokie stopy zwrotu z inwestowania w akcje amerykańskie oraz polskie.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk, aby skorzystać z propozycji i skorzystać na wzrostach spółek 5G.

Sprawdź wywiad z Andrzejem – sprzedał biznes i wygenerował aż 25% w pierwszym półroczu

NIE PRZEDŁUŻAJĄC

Stoisz właśnie przed szansą nabycia moich  unikalnych cotygodniowych raportów i kompleksowego szkolenia w skondensowanej formie, które pozwoli Ci zarabiać na giełdzie średnio nawet 10-30% rocznie na kapitale [wyniki dobrych inwestorów z naszej społeczności są o wiele wyższe, choć nikt tego nie zagwarantuje].

To wielokrotnie więcej, niż oferuje fundusz, nie mówiąc już o lokacie.

Im szybciej zaczniesz – tym szybciej zaczniesz zarabiać 🙂

 

Pozdrawiam,
Paweł Zakrzewski