Bezpłatne szkolenie online dla chcących inwestować w akcje

Poznaj start z AmiBroker

Czyli narzędzia IT które pozwolą Ci analizować wykresy ponad 5000 spółek polskich i USA

Masz więcej niż 30 lat i sądzisz, że jesteś już stabilny finansowano? Masz dobrą pracę, biznes, zarobki, oszczędności… A co, jeśli powiedziałbym Ci, że możesz bez problemu generować 2-3 razy lepsze przychody niż na funduszu inwestycyjnym, poświęcając na to jedynie czwartkowy wieczór lub chwilę w weekend? Nie ważne, że Twoja praca lub biznes zajmuje Ci 8-10 godzin dziennie, bo możesz robić to po godzinach. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i… chęć zarobku!

Co mogę Ci zaoferować?

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu video, podczas którego dowiesz się, jak wykorzystywać jeden z najbardziej pomocnych programów do analizy giełdy.

Kurs da Ci odpowiednią wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać do zarabiania! Weźmiesz w swoje ręce inwestowanie na światowej giełdzie akcji. Lepsze wyniki zagwarantuje Ci zaawansowana analiza rynku, której Cię nauczę.

Wykorzystasz do niej narzędzie AmiBrokera. To w pełni polskie oprogramowanie, z którego korzystają już dziesiątki tysięcy inwestorów na całym świecie, a które jest już rekomendowane przez trzy biura maklerskie: DI BRE, Bossa i DM BZWBK. Sprawdź je już teraz!

ZOBACZ, JAK TO DZIAŁA

Spójrz na przykład, jeśli obrót dzienny na danej spółce nagle wielokrotnie wzrasta, zwykle nie jest to kwestia przypadku i prawdopodobnie duży kapitał pozostawia swoje ślady. Wiedząc o tym, możemy “podłączyć się” pod niego, niczym mała rybka, płynąca za ogonem wielkiego płetwala.

Jak jednak przejrzeć kilka tysięcy spółek, aby stwierdzić wzrost aktywności? Do tego właśnie użyjesz naszych narzędzi, które w ułamku sekundy przeskanują rynek w poszukiwaniu okazji. Jak to robić w praktyce? Tego dowiesz się właśnie dzięki krótkiemu kursowi…

Zapraszamy Cię dziś do świata profesjonalistów, którzy wiedzą czego szukać i jak to zrobić, nie tracąc cennego czasu!

Podczas szkolenia dowiesz się:

Czym jest AmiBroker

Jakie korzyści przyniesie Ci AmiBroker

Jak wgrać do AmiBrokera dane sesyjne GPW i jak je interpretować

Jak wgrać do AmiBrokera listy przeglądania (Watchilist) dla GPW

Jak wgrać do AmiBrokera dane dla rynku USA i jak je odczytywać

Jak wgrać do AmiBrokera dane dla FOREX i jak je odczytywać

Jak znajdywać wzmożoną aktywność wolumenu i jak ją wykorzystać

Innymi słowy, dowiesz się JAK WEJŚĆ W ŚWIAT ZARABIANIA PIENIĘDZY. Wszystko dzięki naszym narzędziom IT.

Twórca szkolenia:

Paweł Zakrzewski ...i jego krótka historia 🙂

Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq).

Za namową grupy przyjaciół społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora „AmiInwestor”, który opiera się o pół-automatyczną analizę komputerową. Obecnie “wepchnięty siłą na scenę” Lider zamkniętej Społeczności Inwestorów, do której dołącza ponad 100 osób rocznie.

Do dziś, czyli ponad 8 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można to robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie i swoją rodzinę.

Prywatnie właściciel kredytu we frankach, który prawie zrujnował jego życie, jednego domu, trading-roomu i przedszkola. Szczęśliwy posiadacz trójki, rozwydrzonych i wiecznie śmiejących się dzieciaków oraz żony, jedynej, która jest w stanie wytrzymać z nawiedzonym artystycznie niedoszłym Elonem Muskiem i Santaną w jednej osobie.

OPINIE UCZESTNIKÓW SPOŁECZNOŚCI:

UWAGA: To bardzo cenne szkolenie, dzięki któremu w praktyce poznasz wiedzę, która pozwoli Ci analizować wykresy ponad 5000 spółek polskich oraz USA. Odbierz szkolenie już teraz, póki jest całkowicie za darmo!